Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 21, 2019

Scroll to top

Top

3,421 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIn – Joao Mario, Monaco po tenton te binde Interin: huazim i shtrenje plus e drejte ose detyrim blerje!

FcIn – Joao Mario, Monaco po tenton te binde Interin: huazim i shtrenje plus e drejte ose detyrim blerje!
Inter Club Staff

Monaco e ka seriozisht per Joao Marion. Mesfushori portugez eshte nje kerkese e Leandro Jardim qe e njeh lojtarin shume mire qe nga koha e Sporting Lisbina dhe ka bindjen se do e riktheje ne nivelet e larta portugezin ne Principate.

Edhe lojtari eshte shume dakort me kete levizje dhe ka vene skuadren e Monaco ne krye te preferencave te tij. Kontaktet jane te shumta dhe kane disa jave qe kane filluar.

FORMULA – Ne bilanc Joao Mario peshon 18 milione euro dhe sipas asaj qe thuhet ne Principate, ideja e Monaco eshte ajo e huazimit me nje pagese fillestare qe mund te behet detyrim blerje me kalimin e kohes.

Asnje problem nderkohe nga Monaco per rrogen 3 milione euro te Joao Mario. Tashme kjo eshte nje piste qe po merr forme dhe ne ditet e ardhshme do te kete nje takim ndermjet paleve per te vendosur gjithcka.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.