Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,239 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIN- Kontakte te shpeshta Inter-Kaçe per vitin e ardhshem. Eshte arritur nje akord fillestar me Paok…

  • On 24/02/2016, 16:40

Te reja te rendesishme ne merkaton hyrese te Interit per sezonin e ardhshem. Sipas FcInterNews  jan bere hapa te rendesishem per mesfushorin e Paok Ergys Kaçe.

Ergys Kaçe mesfushori i Kombetares Shqipetare i klasit 93′ eshte sponsorizuar dhe lavderuar nga trajneri De Biasi. Kontakte te shpeshta (dhe me trajnerin Mancini) kan ndodhur keto javet e fundit per ta patur Korcarin ne dispozicion ne sesionin e ardhshem te merkatos. Duke qene se Kaçe ka dhe vetem 1 vite kontrate me Paok do te jete e thjeshte te negociohet.

Kartoni i mesfushori nga presidenti i skuadres greke vleresohet 3.5 milione euro por te rejat e fundit tregojne qe eshte arritur nje akord paraprak per shifren e 3 milione eurove.  Stafi zikalter do ta monitoroje nga afer muajt e fundit te keti sezoni, per te vleresuar prezantimet e tij dhe duke shpresuar ne nje performance ne rritje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.