Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

594 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIN – Merkato bllokohet, BVB ende nuk ka asgje ndaj Ranocchias.

FcIN – Merkato bllokohet, BVB ende nuk ka asgje ndaj Ranocchias.
Ardis
  • On 22/01/2014, 15:22

Sipas asaj qe raporton FcInterNews.it, ne kundershtim me cfare kane raportuar informacione disa media, nuk ka shume optimizem ne mbylljen e tratativave mes Interit dhe Borussia Dortmund per Andrea Ranocchian. Ndermjetesi italian qe po merret me negociatat, dhe qe preferon te qendroje anonim, ka thene se akoma nuk eshte bere asgje dhe nuk parashikon qe te mbyllen tratativat sot ose neser. Ne ditet ne vazhdim mund te ndryshoje gjithcka, por duket e veshtire, duke pasur parasysh edhe fjalet e Zorc, drejtorit te pergjithshem te BVB, ne nje interviste per shtypin gjerman disa ore me pare. Nje situate qe e komplikon shume merkaton dimerore te Interit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.