Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 25, 2020

Scroll to top

Top

1,958 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIN – R. Madrid, per Zidane e ardhmja e paqarte. Perez mendon seriozisht per Mancinin….

FcIN – R. Madrid, per Zidane e ardhmja e paqarte. Perez mendon seriozisht per Mancinin….
  • On 07/03/2016, 11:49

Pavarsishte disa rezultateve te dobeta kete perjudhen e fundit, kritikave te shumta, Mancini nuk e ka humbur respektin nderkombetar te krijuar gjate ketyre viteve. Kjo duket nga zerat qe flasin per nje interesim te shume skuadrave te medha Europiane te cilat do te nderrojne trajneret per sezonin e ardhshem.

Real Madrid eshte mundesia me e fundit, te cilet ne 4 janar pushuan nga detyra e trajnerit Rafael Benitez dhe vendin e tij e zuri Zidane. Sipas konstatimeve te FcInterNews, presidenti i madrileneve Florentino Perez ka vendosur Mancinin ne krye te listes se trajnerve per te zevendesuar Zizune (Zidane mund te konfirmohet dhe per sezonin e ardhshem vetem nese fitone Kampionatin Spanjoll ose Champions League).

Mancini momentalisht nuk ka ndermend te largohet nga Appiano, por nje oferte nga klubi me presigjoz ne boten e futbollit mund ta bejne te ndryshoje mendim.

Keto mbeten vetem zera te cilat do te vertetohen ose hidhen poshte ne fund te ketij sezoni.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.