Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

261 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIN – Rocchi drejt largimit: nje e ardhme e paqarte per te

FcIN – Rocchi drejt largimit: nje e ardhme e paqarte per te
Andi Prifti

Duket se eshte larg e ardhmja e Tommaso Rocchi-t dhe Interit: sulmuesi me 15 prezenca dhe 3 gola me bluzen ZiKalter do ta perfundoje kete eksperience ne Milano. Me shume mundesi, ai nuk do mund te hyje ne planet qe ka Walter Mazzarri per Interin – raporton FcInterNews.It. Megjithate, e ardhmja e tij mbetet e paqarte sepse tani per tani nuk ka as pista italiane, as pista te huaja.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.