Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

869 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIN – Skenari Rolando: situate stand-by, ai ka bere te ditur qe do Interin. Dhe tani Roma…

FcIN – Skenari Rolando: situate stand-by, ai ka bere te ditur qe do Interin. Dhe tani Roma…
Bujar Berishaj

Qendron ne kembe telenovela me Porton per Rolandon, objektivi numer nje per mbrojtjen zikalter (vecanerisht per te kenaqur Mazzarrin).

Sipas asaj qe rezulton tek FcInterNews.it, marreveshja nuk do zhbllokohet per nje kohe te shkurter. Situata eshte ne stand-by dhe mund te duhet gjithe vera per te zbuluar lemshin: portugezet, ne fakt, nuk zbresin kerkesen e tyre, 5 milione ose dicka me pak, kurse Inter mbetet ne oferten fillestare prej 3.5 milioneve per nje lojtar qe ne janarin e 2015 mund te vij me parametra zero.

Gjithe kesaj, i shtohet nje presing i forte i Romes. Garcia e ka permendur emrin e Rolandos si zevendesues ne nje largim te mundshem te Benatia. Kapitujt jane vigjilent mbi lojtarin, por ardhja e Davide Astori mund te mbyll perfundimisht dyert per Rolandon.

Ne gjithe kete, lojtari, qe nuk eshte thirrur per pregaditjen para-sezonale te Portos, vazhdon te stervitet vetem, ne pritje te te rejave, edhe pse ai tashme ka treguar qe do vetem Inter. Me pak fjale, jemi duke u ballafaquar me nje histori qe mund te zhbllokohet edhe ne fund te gushtit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.