Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,931 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FCIN1908 – Gabriel Jesus, Inter dhe Barcelona në avantazh ndaj konkurrentëve të tjerë: ja pse

FCIN1908 – Gabriel Jesus, Inter dhe Barcelona në avantazh ndaj konkurrentëve të tjerë: ja pse
Rinor Sopaj

Sulmuesi brazilian i pëlqyer nga gjysma e Evropës, mirëpo që në këto momente zikaltërit dhe katalunasit janë në avantazh ndaj të tjerëve

Thohir ka folur shumë qartë, kështu, duke e prezentuar si njërin ndër emrat më me perspektivë i cili i intereson shumë zikaltërve: bëhet fjalë për Gabriel Jesus, talentin brazilian i cili ka ngjallur interesim të madh tek viganët evropianë, të cilët në këto orë po provojnë që ta marrin duke ofruar miliona për të. Të interesuar janë edhe Reali dhe Bayerni, por në avantazh janë Inter dhe Barcellona. Klubi katalunas, saktësisht si Interi, e ka përmendur brazilianin Gabriel Jesus si një nga lojtarët tek të cilët ia vlenë të mbështetesh në të ardhmen. Thelbësore në këtë përpjekje do të jetë vullneti i sulmuesit të Palmeiras. Por vetëm Interi dhe Barcellona, sipas FCINTER1908.IT, kanë bërë hapa konkretë për transferimin e sulmuesit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.