Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

503 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcIn1908- Lufte per te drejtat e imazhit te Icardit: Mbi te jane…

FcIn1908- Lufte per te drejtat e imazhit te Icardit: Mbi te jane…
Donald Elmazi

Pavarsisht se Interi nuk po kalon nje moment brilant, vlera e Mauro Icardit rritet eksponencialisht nga ndeshja ne ndeshje . Mbi te jane dritat e reflektoreve edhe ne raportet me Wanda Naren qe se shpejti do te trasformohet ne martese. Pikerisht per kete, fale edhe imazhit te tij prej ‘bad boy’ mbi te po krijohet nje lufte nga fonde te ndryshme investimesh qe duan te marrin te drejtat e imazhit te tij. Te drejtat ne fakt nuk i perkasin Interit por 100% vete lojtarit dhe kurohen nga agjenti i tij. Pas dopietes se mbremjes se shkuar, propozimet jane rritur se shumti.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.