Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,188 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FCIN1908 – Pioli përmbys Marcelinon: ja pse

FCIN1908 – Pioli përmbys Marcelinon: ja pse
Rinor Sopaj

Pioli po fiton pozicione kundrejt Marcelinos. Me Gianfranco Zolan në sfond. Sipas Fcinter1908.it, ish-trajneri i Lazios nuk e ka vetëm mbështetjen e drejtuesve zikaltër (italiani ka mbështetjen e Ausilios, Gardinit dhe Zanettit) por gjithashtu angazhimi i tij është edhe më i leverdishëm në aspektin ekonomik. Kërkesat e Piolit, janë inferiore në krahasim me ato të Marcelinos: flitet për një diferencë prej një milion eurosh.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.