Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

587 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcInterNews – Juan-Inter, sebashku deri ne fund te 2018.

FcInterNews – Juan-Inter, sebashku deri ne fund te 2018.
Ardis
  • On 24/09/2013, 15:18

Sipas asaj qe sjell FcInterNews.it eshte ceshtje kohe dhe Interi me pas do te ratifikoje marreveshjen e arritur per rinovimin e kontrates per Juan Jesus: mbrojtesi brazilian e ka merituar, si per vitin e kaluar si edhe per keto jave te para te kampionatit, zgjatjen dhe rregullimin e kontrates. Marreveshja aktuale, ne fakt, parashikon nje fitim neto prej 700,000 € ne vit per edhe tre vjet deri me 2016. Kontrata e re, e shtyn kontraten edhe per dy vjet te tjera, deri ne fund te 2018. Rroga qe do te marre mbrojtesi brazilian do te ndryshohet, por nuk do te marre me shume se 1 milion € neto.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.