Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

675 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

fcinternews.it – Inter-Malcom, jemi afer! Zikalterit duan te mbyllin tani operacionin sepse…

fcinternews.it – Inter-Malcom, jemi afer! Zikalterit duan te mbyllin tani operacionin sepse…
Bujar Berishaj

Lajmin e SportItalia per Malcom ne keto minuta e konfirmon edhe fcinternews.it.

Portali zikalter thote se Interit deshiron te shpejtoj gjithcka per te arritur te sulmuesi i krahut te djathte te Bordeaux.

Dhe sipas raportimeve te fcinternews.it tashme jemi ne kilometren e fundit, me Interin qe deshiron te mbyll operacionin sa me shpejte sepse nuk do qe lojtari te shkoj ne grumbullimin para-sezonal me klubin francez.

Grumbullimi para-sezonal i Bordeaux nis me 29 qershor dhe sipas fcinternews.it, Malcom pritet te jete nje lojtar i Interit para kesaj date.

Brenda javes se ardhshme pritet qe te perfundoj gjithcka dhe tratativa te permbyllet me sukses duke e bere keshtu brazilianin perfundimisht nje lojtar te Interit.

Inter-Malcom, duket me te vertete se jemi afer.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.