Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 21, 2020

Scroll to top

Top

492 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FcInterNews.it – Rolando po pret Interin. Gjate javes…

FcInterNews.it – Rolando po pret Interin. Gjate javes…
Inter Club Staff

Duhet thene se palet kane qene dhe jane larg. Interin dhe Porton i ndajne 2 milione euro.

Negociatat vazhdojne prej me shume se nje muaj, por diferenca duket se ka mbetur e njejte. Sipas asaj qe shkruan FcInterNews.it, ne fakt, kete fundjave mund te vijne te reja persa i perket kesaj ceshtje dhe mund te jene lajme pozitive. Nderkohe mohoet nje prezence e mundeshme e lojtarit Portugez ne grumbullimin e Portos. Lojtari po qendron pezull ne pritje te marveshjes Inter-Porto qe do e transferonte ate perfundimisht ne Milano.

Rolando eshte nje nga lojtaret me rendimentin me te larte ne ekipin e Interit gjate sezonit te fundit, prandaj po kerkohet me ngulm transferimi i tij, por shifra qe kerkon Porto konsiderohet e larte nga Interi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.