Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

678 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Ferri: “Cancelo meriton te luaj ne nje skuader te madhe, shpresoj te qendroj tek Inter”.

Ferri: “Cancelo meriton te luaj ne nje skuader te madhe, shpresoj te qendroj tek Inter”.
  • On 20/04/2018, 15:16

Edhe Riccardo Ferri nuk ka dyshime: Joao Cancelo eshte per Inter. “Pa e krahasuar me lojtar si Maicon, di te them se jam i surprizuar nga kapaciteti e afetesia e atij lojtari. Ka personalite, kualitet dhe me teper mundesi permiresimi, po rritet edhe ne fazen mbrojtese e cila nuk ishte pika e tij me e forte. Shpresoj qe Inter mos ta largoj pasi ai eshte nje lojtar per Top Club. Ne ate rol eshte nje nga me te miret ne Serie A, nuk eshte e lehte te gjesh nje lojtar te atij niveli ne ate pozicion”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.