Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,526 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Kovacic feston 100 ndeshje me Realin deh 0-3 ne Torino. Mauro Icardi i komenton…

Kovacic feston 100 ndeshje me Realin deh 0-3 ne Torino. Mauro Icardi i komenton…
Bujar Berishaj

Feste e dyfishte dje per ish-interistin Mateo Kovacic.

Nje fitore e paster prej 0-3 ne Torino kunder Juventus dhe 100 paraqitje me fanellen e Real Madrid, qe dje i udhehequr nga Critiano Ronaldo heshti Allianz Stadium.

“Nje tjeter ndeshje fantastike, eshte nje nder te jem pjese e ketij ekipi”, ishin rreshtat qe kroati, benjamin i shume tifozeve zikalter gjate kohes sa ishte te Interi, kishte shkruar ne rrjetin social Instagram.

E ne kete postim ka komentuar edhe kapiteni i Interit, Mauro Icardi qe pergezoj Kovacicin duke i shkruar: “Urime vella”. Kroati ia ktheu menjehere ish-bashkelojtarit te tij duke i thene: “Faleminderit mik”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.