Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

819 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Figo zbulon: “Duam te kthehemi ne Europe. Por kemi nje deshire…”.

Figo zbulon: “Duam te kthehemi ne Europe. Por kemi nje deshire…”.
Ardis
  • On 16/09/2013, 16:07

Luis Figo tregon ambicjet e Interit: gjate nje interviste per portalin Fichajes.net, dirigjenti dhe ish lojtari zikalter zbulon ato qe jane objektivat zyrtare te ketij sezoni te klubit, por edhe ajo qe deshirojne brenda dhomave te zhveshjeve: “Mbas nje viti kaq te veshtire dhe negativ, objektivi kryesor i Interit eshte qe te kthehet dhe te luaje ne kompeticionet europiane. Por brenda ne shoqeri ekziston dhe nje deshire tjeter: qe te fitojne skudeton”, shpjegon Figo, ambasador i Finales se Champions League 2014 qe do te luhet ne Lisbone.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags