Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

962 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fillon stervitja e mbasdites: Guarin prezent! Mungon…

Fillon stervitja e mbasdites: Guarin prezent! Mungon…
Inter Club Staff

Fillon edhe sot ne Pinzolo stervitja e mbasdites, dhe si gjithmone shkallet jane plot me tifoze te cilet ndjekin me endje benjaminet e tyre ne fushe teksa sterviten.

Ky sesion stervitjeje filloi pak caste me pare ne qendren Sportive Pineta me pak vrap te lehte. Per momentin grupi eshte i plote dhe Fredy Guarin po stervitet rregullisht. Mungojne Diego Milito dhe Ishak Belfodil. Princi mungonte edhe ne stervitjen e paradites, kurse per Belfodil kjo eshte stervitja e pare qe humbet. Arsyet nuk dihen ende.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.