Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | April 6, 2020

Scroll to top

Top

831 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Fiorentina-Inter, ja tek rikthehet Tagliavento. Nga prangat e Mou deri tek Vidal…

Fiorentina-Inter, ja tek rikthehet Tagliavento. Nga prangat e Mou deri tek Vidal…
Inter Club Staff

Sapo eshte vendosur per arbitrat e Fiorentina-Inter qe do te luhet ne fundjave.

Arbitri i zgjedhur per te arbitruar ndeshjen e Interit eshte i njohuri Tagliavento. Asistentet e tij do te jene Marzaloni dhe Costanzo. I katerti Dobosz. Arbitrat tek porta do te jene Russo dhe Peruzzo. Tagliavento eshte i njohur per gjestin e famshem te Mourinhos me prangat ne ndeshjen Inter-Sampdoria por edhe per folin e Vidalit ne nje pozicion jashte loje te dukshem ne Juventus-Inter 1-3.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.