Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

671 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Flamengo insiston per Felipe Melo: Ka kontaktuar te atin e mesfushorit brazilian…

Flamengo insiston per Felipe Melo: Ka kontaktuar te atin e mesfushorit brazilian…
  • On 27/10/2016, 22:40

Flamengo insiston per rikthimin e Felipe Melo. Mesfushori Brazilian eshte jashte projektit te Inter, dhe per kete mund ta mari ne konsiderate oferten e klubit Brazilian. Kete lajm e ka publikuar sot Globoesport. Flamengo provoj edhe ne merkaton e shkuar, por Melo e refuzoj pasi shpresonte ne nje sezon si protagonist me Inter. Brazilianet jane hedhur ne sulm duke kontaktuar babain e lojtarit duke I ofruar nje kontrate 3 vjecare. Melo po e studion kete oferte, per te do ishte nje rikthim ne skuadren qe luajti ne sezonin 2001-2002. Per mesfushorin Brazilian ofertat nuk mungojne, pasi edhe disa skuadra kineze kane shfaqur interes.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.