Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

446 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Flet agjenti i Brozovic: “Marcelo ka vetem nje deshire dhe ka vendosur…”

Flet agjenti i Brozovic: “Marcelo ka vetem nje deshire dhe ka vendosur…”
Inter Club Staff

Nese thua “ai ka mahnitur ne ndeshjet e fundit” me te vertete ke thene pak per Marcelo Brozovic qe nga me i padeshiruari eshte kthyer ne njeriun me kryesor te skuadres zikalter. 

Kjo gje u pa mjaft mire ne ndeshjen ndaj Atalantes ku ai mungoi per shkak kartonash dhe Interi deshtoi ne cdo faze te lojes duke mos arritur as rezulatin e kerkuar ne transferten e Bergamos.

Por sot, ka folur per mediat edhe agjenti i tij.

Miroslav Bicanic ka dhene nje interviste te shkurter per portalin Gonfialarete.com, ne prag te ndeshjes shume te rendesishme ndaj Juventusit por eshte kursyer te zbuloje ndonje gje per te ardhmen e lojtarit, por ka folur vetem per te tashmen e tij.

Ja fjalet e Miroslav Bicanic, i cili prej vitesh eshte agjenti i kroatit Marcelo Brozovic:

“Brozovic me ka kerkuar vetem dicka. Ate qe eshte deshira e tij me e madhe. Ai deshiron qe pergjigjet te mos i jape perpara mikrofonave. As une as ai. Marcelo ka vendosur qe pergjigjet e veteme ti jape ne fushe. Shpresoj qe Interi te shtunen ta munde Juventusin.”

Keto kane qene fjalet e tij per Brozovic. Nje ndryshim total ai i mesfushorit te Interit qe duket se ka ndryshuar si brenda fushe por edhe jashte saj.

Populli zikalter ne kete moment nuk mund te beje dot me asgje por vetem te duartrokase ate per nje sjellje shembullore qe prej momentit kur Spalletti i gjeti kuren edhe per pozicionin ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.