Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

599 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Flet edhe Calabria: “Nje humbje qe nuk duhet te ndikoje ne garen Scudetto. Goli i Bennacer mu duk sikur…”

Flet edhe Calabria: “Nje humbje qe nuk duhet te ndikoje ne garen Scudetto. Goli i Bennacer mu duk sikur…”
Inter Club Staff

Direkt pas ndeshjes se djeshme perpara mediave ka dale Davide Calabria i cili ka folur per Sport Mediaset. 

Keto kane qene fjalet e tij:

“Duhet te nisim direkt sepse te dielen do te kemi nje tjeter ndeshje shume te rendesishme. Duhet patjeter.”

Sa mund te ndikoje kjo humbje te kampionati?

“Nuk duhet te ndikoje fare. Skuadrat e forta duhet te nisen direkt ne rrugetimin e tyre per te bere mire ne kampionat.”

“Duhet te kthejme faqe menjehere dhe te mendojme direkt per takimin me Lazion. Eshte e vetmja rruge tani.”

Per sa i perket golit te Bennacer. Cfare mendon? Asnje nga lojtaret e Interit nuk u ankua?

“Lojtaret e Interit po kerkonin nje faull me dore. Por ka pak per te komentuar. Nga afer dukej gol sepse nuk kishte protesta.”

“Handanovic nuk do ta kishte kapur kurre ate gol, ate trajektore. Nuk e di nese behet fjale per nje vendim te drejte nga arbitri i ndeshjes. Nga fusha na u duk ndryshe.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.