Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

480 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Flet edhe Lautaro: “Conte ka shume te drejte per ate qe tha per arbitrin. Jemi shume te trishtuar per rezultatin.”

Flet edhe Lautaro: “Conte ka shume te drejte per ate qe tha per arbitrin. Jemi shume te trishtuar per rezultatin.”
Inter Club Staff

Lautaro Martinez, autor i nje prove shume te mire me Barcelonen ka folur per mikrofoant e Inter TV. 

Ai ka treguar ndjesite e tij pas ndeshjes por edhe ka dhene mendimin e tij mbi gjithcka cfare eshte pyetur nga gazetari italian.

“A ishte kjo nje humbje e pamerituar? Po, por ka te drejte tranjeri. Duhet qe te jemi te inatosur per rezultatin, kemi bere nje ndeshje te madhe dhe mund edhe te fitonim.”

“Po shkojme ne shtepi te trishtuar sepse nuk kemi bere reziltat. Ka te drejte Conte totalisht kur e thote kete.”

“Por ka te drejte misteri edhe kur thote se arbitri ka gisht ne gjithcka. Ne dominuam pjesen e pare dhe per pak sa desh hodhem ne tapet Barcelonen. Kishim shume raste ne pjesen e pare.”

“Edhe ne pjesen e dyte kemi bere mire, por kemi humbur ama. Prandaj te mesojme nga kjo pjese e dyte. Ne 20 minutat e fundit Barcelona eshte ngritur dhe ne nuk kemi qene perfekt ne detajet qe duhet te ishim.”

“Ne kete kompeticion, detajet bejne diferencen dhe nese gabon me keta kampione ata heret ose vone te godasin.”

“Por tani e kemi mendjen vetem tek Juventusi. Cfare iku, iku. Duhet te japim maksimumin te dielen.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.