Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,830 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Flet Gabigol: “E ardhmja? Gjithcka në duart e agjentëve dhe prindërve të mi. Shpresoj se gjithcka do të zgjidhet shumë shpejt”

Flet Gabigol: “E ardhmja? Gjithcka në duart e agjentëve dhe prindërve të mi. Shpresoj se gjithcka do të zgjidhet shumë shpejt”
Rinor Sopaj

Pas shumë lajmeve nga mediat të cilat kërcejnë nga një emër në tjetrin, duke e bërë shumë këtë merkato edhe më intriguese. Gabigol ka folur duke treguar për këndvështrimin e tij rreth kësaj cështje: “Të jem i sinqertë, jam shumë jashtë këtyre pyetjeve dhe këtyre përpjekjeve – ka pranuar për mikrofonët e Lance! – Kam lënë gjithcka në duart e agjentëve dhe prindërve të mi. E qartë se në qoftë se do të vendosej më shpejt do të ishte mirë, por nuk duhet të nxitoj. Ka kohë akoma deri në fundin e merkatos”.

Pastaj foli edhe për skuadrën e tij: “Të gjithë e dinë që jam mbështetës i Santos, është klubi i zemrës sime: jam i lumtur në Santos…Mund të diskutohet gjithcka, por tani unë jam i përqendruar tek Olimpiada”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.