Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,461 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Flet Nainggolan: “Mos i besoni te gjitha. Mos kujtoni se eshte zgjedhje e imja qe…”

Flet Nainggolan: “Mos i besoni te gjitha. Mos kujtoni se eshte zgjedhje e imja qe…”
Inter Club Staff

Cdo ore qe kalon sjell akoma me afer me Milanon zikalter belgun e Romes, Radja Nainggolan.

Minute pas minute ka lajme dje konfirmime te ndryshme nga media dhe gazetare per kete tratative te Interit dhe Romes.

Me sa duket, Nainggolan do te veshe bluzen e Interit ne sezonin e ardhshem. Por disa minuta me pare, jane bere publike disa deklarata te vete belgut.

Ne keto ore po konsumohet kalimi i tij tek Interi, e keshtu Radja Nainggolan ka dalur zbuluar duke treguar per te gjithe se si po shkon tratativa me e rendesishme e futbollit italian ne kete moment.

Ja cfare i ka kthyer pergjigje ai nje tifozi qe i kerkoi te mos largohej nga Roma.

Keto jane fjalet e tifozit:

“Nuk mund te te shoh dot me nje bluze tjeter. Akoma nuk jam dorezuar.”

Nderkohe pergjigja e Radjas per tifozin ka qene:

“Mos besoj se ndihem mire qe po largohem nga Roma. Por ndonjehere te vene perpara zgjedhjesh.”

Kjo eshte nje foto e bisedes:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.