Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

570 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Flet Spalletti pas takimit me drejtuesit: “Jami aty ku donim te ishim. Rinovimi? Une jam asgje perpara…”

Flet Spalletti pas takimit me drejtuesit: “Jami aty ku donim te ishim. Rinovimi? Une jam asgje perpara…”
Inter Club Staff

Duke dale nga selia e Interit ne Corso Vittorio Emanuele ne fund te takimit me drejtuesit zikalter, tekniku i Interit, Luciano Spalletti eshte ndalu te komentoje per gazetaret ate qe eshte diskutuar sot. 

Sipas asaj qe tregon ne keto minuta FcInterNews.it e cila kishte derguar nje gazetar atje, fjalet e Spallettit kane qene keto:

“Ky takim eshte bere te diskutuar ate qe arritem dhe per te folur se cfare do te bejme me drekat e fituara me ata qe nuk kishin besim tek ne.”

“Ne kemi kohe qe e kemi nisur kete rrugetim te bindur se do ja arrinim, keshtu qe vinim bast me dreka me te gjithe ata qe kishim dyshime per Interin.”

Deri ne cfare viti i bie te hani dreka falas?

“Eh, ka kohe, ka plot per te konsumuar…”

Po rinovimi?

“Nuk ka firmosur Ancelotti? Keshtu nese ju them qe kam firmosur une, do kaloje lajmi im pa buje sepse perpara tij jam asgje. Do te shohim ne ditet e ardhshme…”

Dukeni shume i lumtur mister…

“Shume me shume nga sa dukem. Jemi aty ku do donim te ishim pas shume kohesh, tani e kemi prekur parajsen me nje gisht…”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.