Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 25, 2021

Scroll to top

Top

1,484 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FM – Kovacic dhe Icardi midis 40 Top te rinjve te Europes.

FM – Kovacic dhe Icardi midis 40 Top te rinjve te Europes.
Ardis
  • On 28/09/2013, 14:32

Revista Football Magazine ka publikuar klasifikimin e tij personal te 40 futbolliste me te mire europian te lindur me 1992. Ne kete renditje komandon mesfushori i Juventusit Paul Pogba, qe ndiqet nga Mario Gotze i Bayern Munich dhe Lucas Moura i PSG, jane te pranishem edhe dy futbolliste te Interit: Mateo Kovacic, vitlindja 1994, i pozicionuar ne vendin e 12, dhe sulmuesi i vitlindjes 1993 Mauro Icardi qe eshte i pozicionuar ne vendin 31. Ne kete klasifikim edhe dy ish futbolliste te Interit, Luc Castaignos (i pozicionuar ne vendin e 37) dhe Philippe Coutinho (i pozicionuar i 27).

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.