Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,886 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Formacionet zyrtare te Inter-Fiorentina: Alvarez me Palacio, Kovacic ne pankine

Formacionet zyrtare te Inter-Fiorentina: Alvarez me Palacio, Kovacic ne pankine
Andi Prifti

Inter dhe Fiorentina, skuadra me objektiva te njejta. Te dyja skuadrat kane te njejtin numer pikesh pas kater ndeshjesh. Ne San Siro nuk ka pasur asnje gje te habitshme ne formacione, me Mazzarrin qe i ka besuar njembedhjeteshes te ndeshjeve te fundit. Ndersa tek Fiorentina, Montella duhet te beje pa Gomez, Pizarro dhe Cuadrado.

Ja formacionet zyrtare:

INTER (3-5-1-1): Handanovic; Campagnaro, Ranocchia, Juan Jesus; Jonathan, Guarin, Cambiasso, Taider, Nagatomo; Alvarez; Palacio.
Trajner: Mazzarri.

FIORENTINA (4-3-2-1): Neto; Tomovic, Rodriguez, Savic, Pasqual; Aquilani, Ambrosini, Borja Valero; Joaquin, Mati Fernandez; Rossi.
Trajner: Montella.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.