Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

346 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Formacioni anti-Parma eshte gati! Mazzarri ka vendosur tashme: Kovacic…

Formacioni anti-Parma eshte gati! Mazzarri ka vendosur tashme: Kovacic…
Inter Club Staff

Formacioni anti-Parma eshte gati. Direkt nga Pinetina, Matteo Barzaghi per Sky tregon zgjedhjet e Mazzarrit per ndesdhjen e neserme: “Interi do te jete i njejti si ai i Genoas. Keshtu 3-5-2: Ne sulm do te jete Icardi-Palacio dhe Kovacic ne mesin e fushes. I vetmi ndryshim do te jete Campagnaro per te skualifikuarin Ranocchia.”

Pra formacioni do te jete keshtu:

Handanovic, Campagnaro, Rolando, Samuel, D’Ambrosio, Nagatomo, Hernanes, Cambiasso, Kovacic, Palacio, Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.