Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

861 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Formacioni i mundshem i Interit ndaj Wolfsburg: Kualitet dhe fuqi me Hernanes dhe Shaq…

Formacioni i mundshem i Interit ndaj Wolfsburg: Kualitet dhe fuqi me Hernanes dhe Shaq…
Inter Club Staff

Roberto Mancini me shume mundesi do te zgjedhe kualitetin.

Tekniku Interist, per ndeshjen e sotme qe do te luhet ne oren 19:00 kunder Wolfsburg, duket se do ti jape nje bluze titullari brazilianit Hernanes i cili do te mare vendin e Brozovic, i cili eshte jashte listes se EL.

Prapa sulmuesve do te jete Shaqiri, pas dyshes sulmuese Icardi-Palacio.

Ja formacioni i mundshem:

CARRIZO

SANTON RANOCCHIA JUAN D’AMBROSIO

GUARIN MEDEL HERNANES

SHAQIRI

PALACIO ICARDI

Formacioni i mundshem sipas Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.