Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

767 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Formacioni i mundshem i Walter Mazzarrit anti-Napolo: Te fundit…

Formacioni i mundshem i Walter Mazzarrit anti-Napolo: Te fundit…
Inter Club Staff

“Kovacic duket se eshte afer nisjes si titullar ne ndeshjen ndaj Napolit neser ne San Siro. Ndersa M’Vila pritet ta nise nga pankina. Me Osvaldon dhe D’Ambrossion te demtuar dhe me Nagatomon ne dyshim te forte pas nje demtimi te lehte ne pulpe, por qe pritet te luaje dhe te shtregoje dhembet. Per tu verifikuar edhe gjendja e Guarin.”

Keto jane lajmet e fundit rreth formacionit sipas webit SportMediaset e cila formon edhe njembedhjeteshen e Mazzarrit per ndeshjen e se dieles ne darke ndaj Napolit: Handanovic; Ranocchia, Vidic, Juan Jesus; Nagatomo, Kovacic, M’Vila, Hernanes, Dodò; Palacio, Icardi.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.