Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,036 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Formaconi: Ranocchia do te zevendesoje Campagaron. Ndersa ne vend te Taider do te luaje…

Formaconi: Ranocchia do te zevendesoje Campagaron. Ndersa ne vend te Taider do te luaje…
Inter Club Staff

Sot jane rikthyer ne Pinetina edhe lojtaret amerikano-latine, e keshtu Walter Mazzarri tashme e ka grupin te plote e ne kete menyre mund te filloje te pergatise i qete ndeshjen ndaj Lazios. E sigurte mungesa e Taider ne kete ndeshje, i cili eshte demtuar dje ne stervitje dhe ka pesuar nje demtim muskular. Por pervec tij duhet te zevendesohet edhe i skualifikuari Campaganro. Pothuajse e sigurte qe Argjentinasi do te zevendesohet nga Andrea Ranocchia i cili do te kompletoje mbrojtjen me tre sebashku me Juan Jesus dhe Rolandon. Ndersa Algjeriani Taider pritet te zevendesohet nga Kovacic, i cili do te kete keshtu nje shanc per te luajtur nga minuta e pare, dhe te ribeje gjerat e bukura qe beri ne 30 minutat e fundit te Derbyt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.