Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 21, 2019

Scroll to top

Top

944 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – 10 futbollistet qe ngjasojne shume me personazhe te filave vizatimor: nje legjende e Interit mes tyre!

FOTO – 10 futbollistet qe ngjasojne shume me personazhe te filave vizatimor: nje legjende e Interit mes tyre!
Inter Club Staff

Jane jo pak futbollistet qe ngjasojne me personazhe te filave vizatimor. 

Disa jane te rinj te talentuar por disa jane dhe legjenda qe kane varur kepucet ne gozhde.

9GAG ka publikuar 10 prej tyre qe kane nje ngjashmeri teper te larte me disa personazhe teper te dashura per te gjithe femijet ne bote por qe kane qene te dashura edhe per shumicen e tifozeve kur ata kane qene ne nje moshe me te vogel.

Le ti shohim se bashku te dhjete ata ku nder ta ben pjese edhe legjenda e Interit, Julio Cesar:

Mbappe

Image may contain: 1 person, smiling, text

David Luiz

Image may contain: 1 person, smiling, text

Mesut Ozil

Image may contain: 1 person, smiling

Neymar

Image may contain: 1 person

Gabriel Jesus

Image may contain: 1 person, smiling, close-up

Luis Suarez

Image may contain: 1 person

Pepe

Image may contain: 1 person

Javier Hernandez

Image may contain: 1 person, smiling

Julio Cesar

Image may contain: 2 people

Senderos

Image may contain: 1 person

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.