Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,488 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Bluza e re e Interit nuk pelqehet? Po cfare thoni: Ne dyqan ka mbaruar tashme!

Inter Club Staff

“Bota eshte e bukur sepse eshte e ndryshme” – ka thene dikush shume kohe me pare.

Mire, ky koncept mund te perdoret ne menyre perfekte tek bluza e re e Interit. Sapo eshte prezantuar ne shtyp, bluza e pare e Interit nuk u pelqyer shume ne pamje te pare dhe me te shumta kane qene kritikat se sa pelqimet.

Por sa keq qe bluza zyrtare e ndeshjeve te zikalterve tashme ka mbaruar ne dyqanin e Interit online nga kerkesat e shumta. Kete gje mund ta shikoni te dokumentuar tek foto me larte ose mund te shkoni tek dyqani zikalter online ta kontrolloni vete. Nje sukses i papritur… ose ndoshta jo.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags