Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

535 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

(FOTO) Carolina Cassano pershendet interistat ne Twitter

(FOTO) Carolina Cassano pershendet interistat ne Twitter
Xhorxh Gellci

Lamtumira e Antonio Cassano dhe komunikata e Parmes ka ardhur dje: Cassano eshte lojtar i Parmes. Interi kete mengjes e ka falenderuar qe ka nderuar fanellen zikalter. Presidenti Moratti e ka quajtur ‘artist’ dhe perpara firmes me Parmen, ka shpjeguar se gjithmone te vjen keq kur largohet nje lojtar i talentuar. Carolina, bashkeshortja e Fantantonios, nuk e ka fshehur asnjehere qe ne Milano gjendej mire.

Ndersa sot ne mengjes ka bere nje tweet per te te gjithe mbeshtetesit e Cassanos, te cilet kohet e fundit e kane bombarduar me tweets per te pershendetur sulmuesin barez. Ja cfare shkruan ajo: “Kujtime te bukura, ambjent i bukur, tifoze te mrekullueshem! #Faleminderit #AmalaSempre

Sot ne oren 18:30, Fantantonio do te prezantohet tek Parma, duke filluar aventuren e tij te re. Pac fat Antonio. Uno di noi!

Screen Shot 2013-07-04 at 3.03.42 PM

Tweeti i Carolina Cassanos per tifozet zikalter

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.