Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 23, 2020

Scroll to top

Top

400 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Chivu buzeqesh mbas nderhyrjes ne Miami

FOTO – Chivu buzeqesh mbas nderhyrjes ne Miami
Ardis
  • On 23/08/2013, 14:29

Buzeqesh Christian Chivu menjehere mbas nderhyrjes ne kemben e djathte i cili u operua ne Miami. Operacioni shkoi shume mire dhe hipoteza me e mire per tu riaktivizuar serish eshte mbas 3 ose 4 muaj. E ardhmja e tij tek Interi vazhdon te jete e paqarte, por mbrojtesi rumun nuk e ka humbur alegrine, sic tregohet ne foto.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags