Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,143 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO DHE VIDEO – Inter, ja Nainggolan: shallin ngjitur dhe nje selfie me tifozet!

FOTO DHE VIDEO – Inter, ja Nainggolan: shallin ngjitur dhe nje selfie me tifozet!
Bujar Berishaj

Radja Nainggolan tashme ka ardhur ne zyret e Interit.

Lojtari me i ri i Interit ka dalur te pershendes tifozet qe ishin mbledhur per te jashte zyrave te Interit dhe qe po i kendonin gjate gjithe kohes.

Me nje shall zikalter ngjitur dhe nje buzeqeshje ne fytyre ai ka pershendetur te gjithe tifozet e pranishem dhe pastaj edhe ka bere nje selfie me ta.

Selfie pastaj u postua menjehere nga Interi ne rrjetet sociale per te konfirmuar blerjen e Ninjas.

Kjo eshte video e peshendetjes se Nainggolan me tifozet e Interit dhe selfiet:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.