Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,493 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Ezequiel Schelotto i perjashtuari i pare. Foto pas takimit me Interin…

FOTO – Ezequiel Schelotto i perjashtuari i pare. Foto pas takimit me Interin…
Xhorxh Gellci

Po mbyllet aventura zikalter per Ezequiel Schelotto. Mesfushori italo-argjentinas, sic mund ta shikoni nga fotoja e sjelle nga FcInter1908, ka qene sot pasdite ne zyrat e zv. presidentit te Interit Rinaldo Ghelfi per te takuar dirigjentet e Interit, mes tyre edhe Marco Branca.

Sipas Gianluca Di Marzio: “Schelotto shkon ne zyrat e Interit. Lojtari argjentinas i krahut, sapo ka dale nga zyrat e Brances. Lajmi per mos-grumbullimin per Pinzolo (se bashku me Silvestren) e ka lene pak te cuditur, donte te kuptonte arsyet e zgjedhjes te Mazzarrit. Ne dalje ishte pak me i lehtesuar dhe deshira e tij eshte te huazohet diku. Flitet per Parmen po jo vetem, dhe Schelotto shpreson te kthehet nje lojtar niveli per te patur shanse te kthehet perseri tek Inter.

Ezequiel Schelotto pas takimit ne zyrat e Interit

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.