Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,519 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Fillon zyrtarisht sezoni i ri. Ne Appiano kthehen lojtaret e pare.

FOTO – Fillon zyrtarisht sezoni i ri. Ne Appiano kthehen lojtaret e pare.
Xhorxh Gellci

Sot ka nisur zyrtarisht sezoni i ri ne Appiano Gentile. Ne qendren stervitore te Interit kane qene te pranishem shtate lojtare, te cilet kane filluar programet e personalizuara te rekuperimit prej demtimeve.

Luca Castellazi, Samuele Longo, Ibrahima Mbaye, Joel Obi dhe Jonathan kane zhvilluar nje pune aerobike ne fushe, ushtrime me top dhe ushtrime riaktivizimi muskular.

Gaby Mudingayi dhe McDonald Mariga kane vazhduar me punen e rikuperimit pas demtimit, duke bere kryesisht vrap.

Diten e neserme eshte planifikuar dy seanca stervitore, ndersa pjesa tjeter e skuadres do te kthehet ne Pinetina ne daten 8 korrik per testet atletike.

185735-967

Castellazi, Mbaye, Obi dhe Longo ne stervitjen e sotme

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.