Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,356 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Inagurohet autobuzi i ri i Interit! Cfare luksi dhe sa i bukur…

FOTO – Inagurohet autobuzi i ri i Interit! Cfare luksi dhe sa i bukur…
Inter Club Staff

Jo vetem bluzat e reja. Sot Interi ka inaguruar edhe autobuzin e ri te skuadres ne prezencen e Walter Mazzarrit dhe drejtuesit sportiv Piero Ausilio.

Mesa duket Presidenti i Interit, Erick Thohir deshiron nje ndryshim rrenjesoj tek ekipi i cili ka mare ne pronesi vetem pak muaj me pare. Produkte te reja, ri-dizenjim i dyqanit ne Milano dhe atij online, bluze komplet te reja larg nga tradicionalet(te pakten per nje vit), autobuz i ri, drejtues te rinj e blerje te reja… Sa shume ndryshime. Interi me te vertete po ndryshon faqe.

Pak me poshte keni edhe disa foto nga inagurimi i autobuzit te Interit sot, te mara nga inter.it:

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.