Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,984 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Inter, te rinjte vlejne sa nje thesar gjigand! Vetem 8 prej tyre bejne 60 milion euro…

FOTO – Inter, te rinjte vlejne sa nje thesar gjigand! Vetem 8 prej tyre bejne 60 milion euro…
Inter Club Staff

Mediat Italiane bejne llogarite e Interit ne keto dite te nxehta merkatoje. Ato shkruajne sot per vleren e lojtareve te rinj zikalter, te cilat i kane llogaritur nje per nje, duke dal ne nje shume perfundimtare. Vlera e tyre shkon tek 60 milion euro. Te gjithe keta, kane dale nga akademia zikalter, ose jan ende tek Primavera e Interit.

Ja detajet per ju nga inter.al:

Francesco Bardi: 12 milion

Luca Caldirola: 4,5 milion per gjysmen e kartonit ne pronesi te Interit.

Matteo Bianchetti: 2,5 milion per gjysmen e kartonit ne pronesi te Interit.

Cristiano Biraghi: 5 milion

Giulio Donati: 6 milion

Ibrahima Mbaye: 7 milion

Alfred Duncan: 10 milion

Samuele Longo: 8 milion

Mesa duket drejtuesit zikalter kane bere nje pune mjaft te mire me akademine e Interit.

Te rinjte

Foto me emrat dhe vlerat e secilit lojtar. Mare nga FcInter1908.it

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.