Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,812 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Interi i se ardhmes ne huazim! Talentet zikalter kudo neper Itali…

FOTO – Interi i se ardhmes ne huazim! Talentet zikalter kudo neper Itali…
Inter Club Staff

Qe ‘kantera’ zikalter eshte plot me te rinj premtues eshte dicka e padiskutueshme. Sot per sot, neper Itali ndermjet huazimeve dhe bashkpronesive, te rinjte zikalter po bejne eksperience me shpresen se nje dite do te bejne hapin e madh dhe te veshin bluzen zikalter. Kjo eshte endrra e tyre e vetme, prandaj mundohen te shkelqejne sa me shume ne ekipet aktuale.

Ky eshte nje formacion i lojtareve te rinj te Interit qe jane ne huazim ose ne bashkpronesi te huazuar tek ekipet e vogla. Me siguri qe te gjithe jane shume te talentuar, e shum prej tyre ne i njohim shume mire:

Formacioni i te rinjve zikalter te huazuar ne Itali.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.