Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,139 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Ja pamjet e para te futbollisteve te Interit ne Appiano: Nainngolan, Icardi, Handa & CO!

FOTO – Ja pamjet e para te futbollisteve te Interit ne Appiano: Nainngolan, Icardi, Handa & CO!
Inter Club Staff

Inter Pre-Season ka filluar vetem para pak castesh.

Ka shume pritshmeri ne radhet e tifozeve zikalter per grumbullimin para-sezonal te Interit dhe klubi zikalter pak me pare ka publikuar pamjet e para.

Ne kete artikull, ne i kemi grumbulluar te gjitha fotot ku eshte nder te tjere edhe Handanovic, Icardi, Nainggolan e te tjere.

Le ti shikojme te gjitha me radhe se bashku:

I pari eshte kapiteni, Maurito Icardi qe ka shpenzuar edhe naten ne Appiano:

Vjen edhe Samir Handanovic:

Image may contain: 1 person, standing, shoes, tree and outdoor

Edhe Antonio Candreva:

Image may contain: 1 person, standing and outdoor

Roberto Gagliardini:

Image may contain: 1 person, standing, shoes and outdoor

Eder:

Image may contain: 1 person, standing, shoes and outdoor

Me ne fund, edhe Radja Nainggolan:

Image may contain: 1 person, standing

Milan Skriniar:

Image may contain: 1 person, smiling, standing, stripes, outdoor and close-up

Edhe Mister Luciano Spalletti:

Image may contain: 1 person, standing

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.