Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

950 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Joel Obi, sezoni i ri e gjen me nje stil te cmendur flokesh!

FOTO – Joel Obi, sezoni i ri e gjen me nje stil te cmendur flokesh!
Inter Club Staff

Jemi mesuar teksa e shohim me rrica. Por tani Joel Obi ka nje look te ri, dhe e ka treguar ate gjate stervitjes se sotme. Ai i ka prere floket me nje ‘xhufke’ te vecante, qe rralle e kemi pare. Mesa duket kjo eshte nje kunderpergjigje per modelet e flokeve nga ana tjeter e Milanos…

Foto eshte bere gjate dites se sotme ne Appiano Gentile, ku lojtaret qe kane qene te demtuar jane grumbulluar te gjithe duke u stervitur. Kete gje e ka kerkuar tekniku Mazzarri qe deshiron te ndjeke nga afer lojtaret, dhe sidomos Obin ai e konsideron si nje lojtar mjaft te vlefshem per sezonin qe sapo do te nise…

1052529_575615045821972_1137173286_o (1)

Joel Obi dhe look-u i tij i ri i cuditshem.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.