Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

792 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Laxalt gati per udhetim. Agjenti: “Do te qendroje tek Inter.

FOTO – Laxalt gati per udhetim. Agjenti: “Do te qendroje tek Inter.
Xhorxh Gellci

Diego Laxalt eshte gati te niset nga Uruguay me drejtim Italine, ose me sakte Milanon. Tanime ka marre dhe pashaporten komunitare dhe te gjitha pengesat jane kaluar. Agjenti i tij ka bere te ditur se nuk do te levize nga Milano, duke larguar mundesine per nje huazim per te riun uruguajan: “Besoj se neser do te bashkohet me pjesen tjeter te skuadres – lajmeron agjenti i tij ne Itasportpress.it – Do te qendroje tek Inter dhe pergenjeshtroj te gjitha zerat qe e duan larg Interit. Mazzarri e pelqen si lojtar dhe do qe ta mbaje. Do te dije te marre vendin e tij ne fushe dhe jam i sigurt se do i tregoje te gjithe kualitetin tek Interi.

Me poshte keni nje foto te lojtarit para nisjes nga aeroporti i Montevideo.

Laxalt ne aeroportin e Montevideo, para nisjes per ne Itali

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags