Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,907 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Merkato Inter, keto jane te gjitha perforcimet e Mazzarrit!

FOTO – Merkato Inter, keto jane te gjitha perforcimet e Mazzarrit!
Inter Club Staff

Asnje goditje ne fund, e keshtu Interi ka mbyllur merkaton e saj pa ndonje surprize shtese.

Zikalterit jane ndalur tek blerja e Saphir Taider, i cili ka qene i fundit qe ka ardhur ne Pinetina pas huazimeve te Wallace dhe Rolando.

Ja tek ju detajet e blerjeve te Interit te Mazzarrit nga Sky Sport. Foto eshte pak me poshte:

Foto nga Sky.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.