Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,533 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Njihuni me mire me bluzen e pare dhe te dyte te sezonit te ri te Interit!

FOTO – Njihuni me mire me bluzen e pare dhe te dyte te sezonit te ri te Interit!
Inter Club Staff

 

MILANO – Interi ka prezantuar sot me ne fund bluzen e pare dhe te dyte te sezonit 2016-2017. Keshtu, skuadra zikalter do te luaje ne sezonin e ri me bluzat e reja Home dhe Away qe pasqyrojne si pasionin e tifozeve ne te gjithe boten si dhe historine dhe traditen e klubit.

Strishat tipike te zeza dhe blu ne bluzen Home kane tashme nje energji te re, duke prezantuar nje grafike lineare me sfumature qe perfaqesojne shpejtesine dhe gjallerine e lojtareve te Interit.

Menget dhe shpatullat jane me ngjyre te zeze ne kontrast me pjesen tjeter te bluzes per te dhene nje imazh energjitik dhe te perfaqesoje fuqine. Nderkohe sponsori historik i Interit, Pirelli, ne kete bluze eshte me ngjyre te verdhe. Keshtu shkruhet ne faqen zyrtare te Interit ne internet per bluzen e re zikalter.

Tani te shohim disa foto te bluzes se pare dhe te dyte te Interi, te sjella tek ju nga Inter.al: 

Foto nga perpara e bluzes se pare te Interit per sezonin e ri.

 te Interit per sezonin e ri.

Foto nga perpara e komplet veshjes se pare te Interit per sezonin e ri.

Detaje nga bluza e pare e Interit per sezonin e ri.

Detaje te ngjyrave zikalter ne bluzen e pare te Interit.

Foto nga prapa e bluzes se pare tek pjesa e qafes.

Bluza e dyte e Interit per sezonin e ri.

 

Foto nga perpara e bluzes se dyte te Interit per sezonin e ri.

Foto nga perpara e bluzes se dyte te Interit per sezonin e ri.

Foto nga perpara e komplet veshjes se dyte te Interit per sezonin e ri.

Disa detaje nga bluza e dyte e Interit.

 

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.