Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

711 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Norvegji-Itali, ne fundin e pjeses se pare me i miri ne fushe Andrea Ranocchia!

FOTO – Norvegji-Itali, ne fundin e pjeses se pare me i miri ne fushe Andrea Ranocchia!
Inter Club Staff

Pjesa e pare kunder Norvegjise eshte mbyllur nga Kombetarja Italiane me avantazhin nje me zero.

Whoscored, pas fraksionit te pare te lojes publikoi notat e lojtareve per pjesen e pare dhe ai me noten me te larte nga te gjithe ishte Andrea Ranocchia me 7,70. Pas tij Simone Zaza i cili shenoi golin 7,40 dhe Davide Astori 7,1.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.