Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

684 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

(FOTO) Per disa minuta fillon takimi Inter-Genoa

(FOTO) Per disa minuta fillon takimi Inter-Genoa
Xhorxh Gellci

Mungon shume pak per takimin mes Presidentit te Genoas, Enrico Preziosit, zv. presidentit Rosati, Drejtorit Sportiv Delli Carri dhe dirigjentave interiste per te folur per Antonellin, Gilardinon, Cassanon dhe Alvarez. Me poshte keni makinen e presidentit Preziosi qe sapo arriti ne banesen e tij ne Milano nga Genoa dhe eshte duke pritur edhe ardhjen e Massimo Morattit dhe drejtuesve zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.