Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 29, 2020

Scroll to top

Top

1,318 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO SKY – Minutazhi: Ja sa i ka perdorur Mazzarri blerjet e reja

FOTO SKY – Minutazhi: Ja sa i ka perdorur Mazzarri blerjet e reja
Inter Club Staff

Campagnaro, Andreolli, Icardi, Belfodil, Laxalt jane pese lojtaret e rinj te Interit. SkySport sot ka bere nje llogaritje se sa jane aktivizuar ne fushe ne miqesoret e fundit, per te kuptuar se sa beson Mazzarri tek ta.

Ai me i aktivizuari natyrisht ka qene mbrojtesi Argjentinas, Campagnaro, qe ka qene nen urdherat e teknikut edhe tek Sampdoria edhe tek Napoli. Ai me pak i perdorur eshte Laxalt, qe ka vetem pak dite qe i eshte bashkuar ekipit sepse ka qene prezent tek Boterori Under20 me Uruguay. Minutazh i njejte pothuajse per Icardin dhe Belfodil, sic shihet dhe ne foton me poshte.

Minutazhi i lojtareve te rinj tek Interi ne miqesoret e luajtura. Foto nga SkySports24.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.