Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | May 25, 2019

Scroll to top

Top

1,993 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Strama rifillon si komentator. Fjalet e tij te para…

FOTO – Strama rifillon si komentator. Fjalet e tij te para…
Xhorxh Gellci

Ne fund ka pranuar. Sic ju kemi thene para disa ditesh, Andrea Stramaccioni eshte ne studion e RAI ne rolin e analistit per ndeshjen e Kupes te Konfederatave, Meksike-Itali. Ish tekniku zikalter ben debutimin per here te pare si analist televiziv. Keto ishin fjalet e tij: “I emocionuar per heren e pare si opinionist? Jo, aspak.” ka thene me buzeqeshje Strama qe duket sikur e ka marre veten pas shkarkimit nga pankina e Interit. Komenti i tij i pare mbi Italine ka qene: “Mendoj qe sigurisht Prandelli ka mesuar nga gabimet ne paraqitjet e fundit te skuadres, te cilat nuk kane qene te kenaqshme. Besoj se do te vendose skuadren ne ate menyre qe te jene padronet e fushes qe ne fillim dhe te mos pesojne presingun nga ana e kundershtareve, qe mund te jete i rrezikshem.

Me poshte keni nje foto te Stramaccionit ne studion e Rai Sport:

strama

Andrea Stramaccioni para fillimit te ndeshjes Meksike-Itali

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.