Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

495 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

FOTO – Thohir largohet: “Por do te shihemi se shpejti” Tratativat vazhdojne

FOTO – Thohir largohet: “Por do te shihemi se shpejti” Tratativat vazhdojne
Xhorxh Gellci

Erick Thohir largohet nga Milano. Pas intervistes te shkurter dje, kete rradhe, indoneziani largohet pa lene asnje diklarate dhe ben vetem nje pershendetje te shkurter: ” Mirupafshim dhe shihemi se shpejti.” – u ka thene manjati indonezian kronisteve qe e prisnin aty jashte. Me pas ka buzeqeshur dhe Mercedesi i tij blu eshte nisur me shpejtesi. Kuorizitet: ishte veshur me kemishe blu dhe xhakete te zeze.

Gjithsesi tratativat me Interin vazhdojne te panderprera: sic eshte zbuluar nga gazetaret e FcInterNews, dy bashkepunetore te ngushte te indonezianit kane qendruar ne Milano, per te vazhduar nga afer diskutimin me Morattin.

Me poshte keni nje foto te Thohir duke hipur ne makine:

Thohir duke u larguar nga hoteli Armani

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags